Profesjonalne systemy zabudowy balkonów i tarasów Wrocław

Pon-Sob: 08:00 - 19:00

Godziny pracy

Telefon: 884 887 885

Szybki kontakt

Jak zabudować balkon?

Jeżeli nie podoba się Tobie własny balkon i masz wrażenie, że nie jest w pełni wykorzystywany, bo czasami zacina na nim deszcz lub hula tam wiatr, to chyba czas zastanowić się nad jego zabudową. Nasza firma podejmie się każdego, nawet najbardziej nietypowego wyzwania związanego z zabudową balkonów we Wrocławiu i okolicy.

Oferujemy dwie techniki zabudowy balkonów. Obie na pewno osłonią mieszkańców przed zimnem, deszczem lub wiatrem i spowodują, że balkon będzie przyjemnym miejscem odpoczynku nawet w chłodne dni. A straty ciepła w mieszkaniu spowodowanie obecnością balkonu znikną na zawsze.

Możemy zabudować balkon systemem ramowym lub bezramowym systemem COPAL. System COPAL to przede wszystkim jakość i estetyka, ponieważ nie tylko chroni balkon i ułatwia utrzymanie na nim porządku, ale również ma elegancką formę, która przyczynia się do zwiększenia wizualnej atrakcyjności mieszkania i całego budynku.

Nadszedł więc już chyba czas na mailowy lub telefoniczny kontakt z naszymi pracownikami, którzy doradzą w wyborze odpowiedniego rozwiązania zgodnego z oczekiwaniami i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszych systemów zabudowy balkonów.

Pierwszy krokiem do zabudowy balkonu jest wykonanie całkowicie bezpłatnego pomiaru, który do niczego nie zobowiązuje. Ale kiedy klient już zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty, to pozwala on na przygotowanie dokumentacji przed wykonawczej, której wymagają często wspólnoty mieszkaniowe lub spółdzielnie. Składa się ona z następujących części:

– szkicu planowanej zabudowy

– specyfikacji technicznej

– aprobaty technicznej lub innych atestów.

Za taką dokumentację nie trzeba dodatkowo płacić. Potem pracownicy pomogą wybrać materiały do zabudowy balkonu i jej kolor oraz przedstawią dokładny koszt wykonania wszystkich prac. Kiedy spółdzielnia lub wspólnota wydadzą zgodę na zabudowę balkonu, to jej montaż trwa zwykle kilka godzin i jest wykonywany w ciągu jednego dnia.

Skontaktuj się z nami: 884 887 885

Poprzedni

Następny

Zabudowy balkonowe

Wieloletnie doświadczenie oraz bogate portfolio wykonanych prac sprawiają, że nie ma dla nas balkonu czy tarasu, którego nie będziemy w stanie zabudować. Nowoczesna i trwała zabudowa balkonu, zabudowa tarasu czy zabudowa loggi to nasza specjalność.