Profesjonalne systemy zabudowy balkonów i tarasów Wrocław

Pon-Sob: 08:00 - 19:00

Godziny pracy

Telefon: 884 887 885

Szybki kontakt

Daszki i zadaszenia

Daszki i zadaszenia z poliwęglanu

Coraz częściej w otoczeniu swojego domu czy mieszkania, poszukujemy nowych rozwiązań aranżacyjnych, które oprócz nadania przestrzeni nowoczesnego stylu, mają też w sobie walor użytkowy. Jednym z prostszych, a zarazem ciekawych, efektownych i przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań, może być wykonanie zadaszenia nad tarasem lub balkonem. Zwykle zabudowy takie wykonywane są przy wykorzystaniu specjalnych profili aluminiowych do zbudowania konstrukcji (w dowolnym kolorze RAL) oraz komorowych płyt z poliwęglanu. Takie połączenie sprawia, że cała konstrukcja daszku jest bardzo lekka, a przy tym niezwykle wytrzymała. Płyty poliwęglanowe, wbrew pozorom, są dużo bardziej praktyczne, niż przeszkolone tafle, z racji tego, że posiadają wysoką termoizolacyjność i większą, niż szkło, odporność przy opadach gradu czy zalegającego śniegu. Daszki i zadaszenia mogą być wykonane w poliwęglanie przezroczystym, o barwie matowej bądź przyciemnianym.

Daszki i zadaszenia

Powierz zadanie specjalistom

Właściwie wykonane zadaszenie chroni przed deszczem i innymi opadami atmosferycznymi, wiatrem oraz silnym nasłonecznieniem. Wykonanie konstrukcji daszków i pozostałych zadaszeń tarasów czy balkonów (szczególnie zlokalizowanych na ostatnich kondygnacjach budynku), powinno zostać powierzone profesjonalnej firmie. Jest to istotne z uwagi na fakt, iż cała konstrukcja musi być odporna na silne, niekontrolowane podmuchy wiatru. Bardzo ważne jest także umiejętne odprowadzenie deszczówki, jak również właściwe doszczelnienie, aby nie pojawiały się żadne przecieki. Z pewnością jedną z takich firm jest nasza firma, która działa nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie okolicznych miejscowości. Fachowość, doświadczenie i kooperacja z najlepszymi producentami elementów zadaszenia, sprawia, że wszelkie zabudowy i daszki wykonywane przez naszą firmę, cechuje najwyższa jakość i trwałość.

Atrakcyjność i funkcjonalność zadaszenia

Co ciekawe, specyfika poliwęglanu (elastyczność, giętkość), pozwala na wykonywanie nawet najbardziej wyszukanych konstrukcji, dzięki którym możemy w bezpieczny i efektowny sposób zadaszyć tarasy, balkony, werandy, loggie, wykonać wiatrołapydaszki nad wejściami do budynku czy świetliki w połaciach dachowych. Zadaszenia z poliwęglanu są lekkie i bardzo wytrzymałe, a prawidłowe wykonawstwo – zapewnia długoletnie oraz bezproblemowe użytkowanie takiej zabudowy.