Profesjonalne systemy zabudowy balkonów i tarasów Wrocław

Pon-Sob: 08:00 - 19:00

Godziny pracy

Telefon: 884 887 885

Szybki kontakt

Zabudowy loggi

Zabudowy loggi to bardzo popularne praktyki chętnie wykorzystywane przez osoby mieszkające w nowym, jak i starym budownictwie. Dobrze wykonana zabudowa może służyć przez wiele lat i być atrakcyjnym wyposażeniem naszego mieszkania.

Rodzaje zabudowy loggi - Wrocław i okolice

Bardzo popularna ramowa zabudowa loggi, to szyby umieszczone na specjalnych aluminiowych profilach. W zależności od tego ile szyb potrzebujemy mamy do dyspozycji prowadnice dwu-, trzy-, i czterotorowe. Zabudowa ramowa może być wykorzystywana przy wysokości 2,6 m. Szerokość jednego segmentu zazwyczaj wynosi maksymalnie 1,3 m. Mogą one być przesuwane w każdą stronę, co przyczynia się do wygody użytkowania i ułatwia mycie. Tego typu zabudowa zapewnia najlepsze ocieplenie oraz ochronę przez pyłem i kurzem. Jest chętnie wybierana ze względu na przystępną cenę. Natomiast bezramowa zabudowa cechuję się wyższą ceną i jest popularna szczególnie wśród biurowców i wieżowców. Jej główną zaletą jest atrakcyjny, innowacyjny wygląd oraz możliwość tworzenia szczelin, co umożliwia wentylację. Ceny różnią się w zależności od grubości szkła oraz wielkości naszego loggi.

Zabudowy loggi

Dlaczego warto zdecydować się na zabudowę loggi przez naszą firmę?

Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy udzielą praktycznych rad, na jaki rodzaj zabudowy warto zdecydować się w naszym przypadku. Dużą rolę odgrywa też nowoczesny sprzęt, który zapewnia wysoką jakość usług. Mocna solidnie wykonana zabudowa wpływa na poprawę naszego bezpieczeństwa oraz wiąże się z redukcją hałasu. Dodatkowe ocieplenie mieszkania jest również ważną zaletą, można zauważyć wzrost temperatury o kilka stopni w pokoju przyległym do zabudowanego balkonu. Natomiast odpowiednia izolacja akustyczna jest bardzo praktyczna zarówno w przypadku osiedli domów jednorodzinnych, jak i blokowisk. Wiele naszych klientów decyduje się na zabudowę loggi, aby powiększyć przestrzeń użytkową domu lub mieszkania. Jest to szczególnie istotne w niewielkich rozmiarowo mieszkaniach. Zabudowane loggi może być urządzone w dowolnym stylu- klasycznym, retro lub nowoczesnym. Jest to doskonały pomysł, aby stworzyć ogrody zimowe i cieszyć się ciszą i spokojem w centrum dużego miasta.

Skorzystaj z profesjonalnej usługi zabudowy loggi oferowanej przez naszą firmę, która ma doświadczenie oraz wyspecjalizowanych pracowników. Zapewniamy gwarancje najwyższej jakości materiałów, co przyczynia się do bezpieczeństwa oraz komfortu. Nasza firma oferuję wszechstronne rozwiązania zabudowy loggi, dostosowane do potrzeb klientów na terenie Wrocławia oraz okolic.