Profesjonalne systemy zabudowy balkonów i tarasów Wrocław

Pon-Sob: 08:00 - 19:00

Godziny pracy

Telefon: 884 887 885

Szybki kontakt

Zabudowa bezramowa

Zabudowa bezramowa, czyli nowoczesna i praktyczna aranżacja balkonu czy tarasu

Nowe koncepcje w zakresie aranżacji otaczającej nas przestrzeni, pozwalają nie tylko na osiągnięcie ciekawego architektonicznego wyglądu obiektu, ale także poprawę funkcjonalności pomieszczenia. Przywołane aranżacje coraz śmielej wkraczają też w obszar związany z zabudową tarasów, balkonów i loggii. Jednym z popularniejszych rozwiązań w tym zakresie, są zabudowy w systemie bezramowym.

Zabudowa bezramowa

Praktycznie i efektownie

Jest to specjalna układ przeszkleń pozbawiony pionowych ram konstrukcyjnych. Zabudowa bezramowa jest bardzo efektowna i niesie przy okazji dużą wartość użytkowo-funkcjonalną. Szyby będące elementem systemu, można swobodnie przesuwać bądź otwierać poszczególne przeszklenia. Do wykonania bezramowej zabudowy, wykorzystuje się tafle szkła hartowanego o grubości dochodzącej do 10 mm, osadzone w specjalnych prowadnicach zamontowanych w posadzce i suficie.

Zadbaj o bezpieczeństwo i jakość zabudowy

Gwarancją należytego wykonania i zastosowania odpowiedniej jakości materiałów, jest zaangażowanie do realizacji takiej zabudowy bezramowej firmy z odpowiednią renomą. Z pewnością do takich firm zalicza się nasza firma, działająca na terenie Wrocławia i okolic. Firma od wielu lat korzysta ze zoptymalizowanych rozwiązań konstrukcyjnych, a współpraca ze sprawdzonymi kooperantami, skutkuje wykorzystywaniem najlepszej jakości materiałów.

Zalety systemu bezramowego

Korzyści wynikających z zastosowania zabudowy bezramowej jest wiele. Oprócz lepszego doświetlenia pomieszczenia naturalnym światłem słonecznym, zyskuje się całkowicie nową przestrzeń – dobrze wygłuszoną przed przenikaniem hałasu oraz wolną od kurzu, wiatru, deszczu czy śniegu.